صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 191362
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی، اظهارات خداداد عزیزی و علی صلاحی مبنی بر تشریح حواشی و اتفاقات پایان بازی پیام مشهد - مقاومت سپاسی شیراز را کذب محض دانست. جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه در جلسه شب گذشته کمیته انضباطی، خدادادعزیزی می خواست با گریه و ظاهرسازی حواشی و اتفاقات رخ داده در جایگاه VIP ورزشگاه ثامن مشهد را لوث کند. در این بین آقای صلاحی، مدیرعامل باشگاه پیام نیز مسائلی را عنوان می کرد که دور از واقعیت بود. وی با گلایه از تصمیم رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در احضار یک جانبه خداداد عزیزی و دیگر مسئولان باشگاه پیام مشهد گفت: ما از آقای شریفی گله داریم. ایشان باید از ما نیز برای شرکت در نشست شب گذشته کمیته انضباطی دعوت به عمل می آورد تا در مقابل خداداد عزیزی و همراهانش از خودمان دفاع می کردیم. مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز خاطرنشان کرد: ما در انتظار نشست آتی کمیته انضباطی هستیم تا به همراه آقای قاسم محمدی (خبرنگار مضروب) و شاهدان موجه خود اتفاقات رخ داده در پایان بازی پیام - مقاومت را به استحضار اعضا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برسانیم.جعفری با تاکید بر موجه بودن شاهدان باشگاه مقاومت سپاسی شیراز افزود: نمی دانم از سوی خداداد عزیزی و باشگاه پیام چه کسانی برای شهادت دادن به کمیته انضباطی معرفی شدند اما آنچه من در پایان بازی روز شنبه دیدم مغایر با شهادت آنهاست. متاسفانه شهادت شاهدان باشگاه پیام دروغ محض است. وی در واکنش به اظهارات علی صلاحی، مدیرعامل باشگاه پیام مشهد مبنی بر اینکه " جعفری 10 دقیقه پس از پایان بازی پیام مشهد - مقاومت سپاسی در ورزشگاه حضور نداشته است"، افزود: من در پاسخ آقای صلاحی باید بگویم که ایشان اصلا در صحنه درگیری حضور نداشت و ساعتی پس از رخ دادن این حادثه با من تماس گرفت و با گریه از وقوع این حادثه ابراز تاسف می کرد. مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز ادامه داد: از سردار صلاحی به هیچ عنوان انتظار نداشتم که از آدمی طرفداری کند که سابقه‌اش در فوتبال ایران برای همه مشخص است. جعفری یادآور شد: در صحنه درگیری علاوه بر خداداد عزیزی، دو بازیکن خارجی تیم فوتبال پیام نیز حضور داشتند. متاسفانه در کمیته انضباطی به این موضوع اصلا توجه نشده است. عزیزی سرمنشا درگیری بود و در زد و خورد با خبرنگار شیرازی دو بازیکن پیام هم او را همراهی می کردند. وی خاطر نشان کرد: خداداد می گوید، برای او سناریو نوشته اند از فوتبال محوش کنند. چه کسی برای او سناریو نوشته است؟ خودش باعث درگیری شده و امروز می خواهد با دروغ گویی کار زشتی کرده را توجیه کند. مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز برخورد خداداد عزیزی را غیر اخلاقی و غیر ارزشی خواند و گفت: من تا زمان خروج بازیکنان تیم فوتبال مقاومت از ورزشگاه ثامن الائمه در این ورزشگاه حضور داشتم. پس از آن من همراه تیم به هتل رفتم، سرپرست تیم مان به کلانتری رفت و یکی از مربیان مقاومت همراه محمدی به بیمارستان رفت. با این شرایط نمی دانم آقای صلاحی چطور مدعی‌اند ما در ورزشگاه ثامن حضور نداشتیم.
دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
 کاپیتان پیام مشهد مقابل استقلال غایب خواهد بود.به گزارش پانا، مهدی هاشمی نسب که از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت است، به علت ورم و درد زیاد نمی تواند مقابل استقلال بازی کند.این مصدومیت کاپیتان پیام که کهنه می باشد و وی با فیزیوتراپی و آب درمانی، 4 هفته گذشته را با همین وضع بازی کرده اما با توجه به ورم زیاد در این بازی غایب است.بازی تیم های استقلال تهران و پیام از هفته هفدهم لیگ برتر فردا در تهران برگزار می شود.

 

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
 معاون سازمان تربیت بدنی گفت: من هم چیزهایی در خصوص قرارداد قطبی شنیده ام اما نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.کیومرث هاشمی که در مراسم تجلیل از قهرمانان دومین المپیاد ورزشی ایرانیان شرکت کرده بود، در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: به نظرم هر اظهار نظری در این خصوص از طرف من بی فایده است چرا که هنوز از ریز ماجرا آگاه نیستم. وی در پاسخ به این سوال که " آیا چنین قراردادی را می توان با ترکمن چای مقایسه کرد" افزود: هر کس نظر خود را دارد اما به هر حال قراردادی بوده که بین مدیریت پرسپولیس و قطبی بسته شده  و موضوع را بررسی خواهیم کرد.
 هاشمی گفت: تیم های پرسپولیس و استقلال زیر نظر سازمان هستند. ما در روزهای آتی جلسه ای را در این خصوص با هیات مدیره خواهیم داشت و باید مشخص شود آیا چنین قراردادی درست است یا نه. با این حال نمی توانم در مورد این مساله نظری دهم. 

 

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
 اگرچه انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون تنیس روی میز برگزار نشده اما حضور تنها یک کاندیدا برای احراز پست ریاست باعث شده است تا شاهرخ شهنازی اطمینان بیشتری نسبت به ادامه ریاست 12 ساله‌اش در این فدراسیون داشته باشد. طوریکه برای چهار سال آینده وعده‌هایی مانند صعود چشمگیر و چند صد پله ای در رنکینگ جهانی را می دهد.  

به گزارش خبرنگار مهر، ساعت 16:30 روز شنبه مهلت ثبت نام از نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون تنیس روی میز بدون پر شدن فرم دومی به پایان رسید. شهنازی اولین و آخرین فردی بود که طی مدت فرصت 13 روزه تعیین شده برای ثبت نام از متقاضیان شرکت در مجمع انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون تنیس روی میز، برای تکمیل فرم مربوطه و ارائه مدارک لازم اقدام کرد.

بدین ترتیب شهنازی که از سال 1375 و در پی مرگ ناگهانی محمد مجد آرا، رئیس وقت فدراسیون تنیس روی میز از سوی مسئولان سازمان تربیت بدنی به عنوان رئیس جدید این فدراسیون منصوب شد بدون داشتن حتی یک رقیب در سومین مجمع انتخابات هیئت رئیسه این فدراسیون شرکت می کند تا در صورت اخذ رای موافق "نصف + یک" در 22 دی ماه، برای چهار سال دیگر به تردد خود در خیابان ورزنده ادامه دهد.

این برای نخستین بار است که شهنازی بدون داشتن رقیب در مجمع انتخابات فدراسیون تنیس روی میز شرکت می کند. شاهرخ شهنازی بهمن ماه سال 79 در اولین مجمع انتخابات تنیس روی میز در رقابت با مرحوم دکتر آرمند و داود محمدی به عنوان اولین رئیس انتخابی این فدراسیون معرفی شد. وی آذر ماه سال 83 نیز در حضور ثمری خلیج اکثریت آرا دومین مجمع انتخابات را به خود اختصاص داد.

و امروز شاهرخ شهنازی برای پشت سرگذاشتن دوازدهمین سال ریاست و ورود به دوره چهارساله جدید برنامه‌ریزی می کند. برنامه‌ای که با تداعی روزهای درخشان در تنیس روی میز ایران پیش بینی شده است، مانند صعود چند صد پله‌ای در رنکینگ جوانان و بزرگسالان جهان. البته وی محقق شدن این صعود و دیگر برنامه‌های مدنظرش را منوط به فراهم شدن شرایط لازم می دان

طبق تقویم تنیس روی میز آسیا و جهان پیش می رویم
رئیس فدراسیون تنیس روی میز با بیان اینکه حضور در تمام مسابقات معتبر و مهم در برنامه این فدراسیون برای چهار سال آینده لحاظ شده است، به خبرنگار مهر گفت: اولین دوره پیکارهای آسیایی نوجوانان (11 تا 19 تیرماه 88 - سنگاپور)، دومین دوره مسابقات کشورهای اسلامی (23 مهر ماه تا 8 آبان ماه 88 - تهران) و نخستین دوره المپیک نوجوانان (مرداد یا شهریورماه سال 88 - سنگاپور) مهمترین رقابت‌هایی است که برای شرکت در آنها اصرار داریم. البته از تورنمنت‌هایی مانند مسابقات آسیایی 2010 کوانگجو چین و چهارمین دوره بازیهای غرب آسیا در صورتی که در رشته تنیس روی میز هم برگزار شوند، غافل نخواهیم شد.

وی ادامه داد: در هر صورت برنامه‌های خود را بر اساس تقویم آسیا و جهان تنظیم می کنیم تا بتوانیم در تمام رقابت‌های قهرمانی در رده‌های سنی مختلف شرکت داشته باشیم.

منتظر سیاست گذاری کمیته ملی المپیک هستیم
وی خاطر نشان کرد: تمام برنامه‌های فدراسیون تنیس روی میز برای شرکت در مسابقات بین المللی حتی تورنمنت‌هایی که با حضور ورزشکاران رشته‌های مختلف و از جمله تنیس روی میز برگزار می شود، آماده است. اما از سیاست‌گذاری کمیته ملی المپیک در این رابطه بی اطلاعیم. به محض اینکه در این زمینه به آگاهی لازم دست یابیم، اقدامات لازم را انجام می دهیم.

به دنبال نتیجه‌گیری از حرکت رو به جلو تنیس روی میز در المپیک 2012 هستیم
کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون تنیس روی میز تصریح کرد: سال‌هاست که تنیس روی میز ایران حرکت رو به جلوی خود را آغاز کرده و خوشبختانه تا به امروز بدون توقف به آن ادامه داده است. اما زمانی می توان از درستی مسیر طی شده اطمینان پیدا کنیم که برای المپیک 2012 لندن بتوانیم علاوه بر کسب سهمیه، به پیروزی هم دست یابیم. 

از هزینه کردن در بخش بانوان دریغ نمی کنیم
شهنازی حصول پیشرفت در میان پینگ پنگ بازان زن را یکی از برنامه‌های لحاظ شده برای سال‌های آتی بیان کرد و اظهار داشت: برای توسعه تنیس‌روی‌میز در بین بانوان و به خصوص استعدادیابی و تقویت انگیزه‌ها متقبل صرف هر هزینه‌ای با هر سقفی می شوم. اصلا برگزاری لیگ تنیس روی میز بانوان در سال جاری با تمام مشکلاتی که به همراه دارد، به همین منظور انجام شد. در مجموع برای آنکه بتوانیم در بخش بانوان هم مانند مردان شاهد موفقیت‌های بزرگی باشیم، بودجه لازم را برای آنها کنار می گذاریم و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد.

اعزام مشروط بانوان پینگ پنگ باز به مسابقات برون مرزی
عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه بانوان پینگ پنگ باز در هر شرایطی نمی توانند مجوز شرکت در مسابقات بین المللی را به دست آورند، تصریح کرد: تنها در صورتی که احساس کنیم عملکرد بانوان در میادین برون مرزی طبق پیش بینی‌ها خواهد بود، با اعزام آنها موافقت می کنیم. ما از ورزشکاران خود انتظار مدال نداریم اما نمی خواهیم زنگ تفریح حریفان آسیایی و جهانی خود باشند. پس اگر نشانه‌های پیشرفت را در کار آنها احساس کردیم، اعزام‌شان را در دستور کار قرار می دهیم.

تصمیمات ما جنبه تنبیهی ندارد
رئیس فدراسیون تینس روی میز تاکید کرد: تصمیماتی که برای حضور مشروط بانوان در مسابقات بین المللی اتخاذ کرده ایم به هیچ عنوان جنبه تنبیهی ندارد. بلکه بر اساس یک دید واقع بینانه این شرایط را برای بانوان در نظر گرفته ایم. ضمن اینکه در بخش مردان نیز درجا زدن یا پس رفت مانع از مصاف پینگ پنگ بازان در مسابقات بین المللی می شود.

با 5 ارگان تفاهم نامه همکاری امضا می کنیم
شهنازی با بیان اینکه توسعه ورزش تنیس روی میز یکی از اهداف اصلی فدراسیون برای چهار سال آینده است، گفت: به همین منظور قصد داریم با نهادهایی مانند نیروهای مسلح، وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه، بسیج و فدراسیون ورزش‌های روستایی و عشایری باب همکاری‌های گسترده را باز کرده و حتی با آنها تفاهم نامه همکاری امضا کنیم.

ایران میزبان مسابقات قهرمانی جوانان آسیاست
قائم مقام کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقات 2010 قهرمانی جوانان آسیا در ایران تایید شده است. این برای نخستین بار است که امتیاز برگزاری این رقابت‌ها به ایران داده شده است. مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در سه بخش تیمی، دوبل و انفرادی و با حضور ورزشکاران مرد و زن برگزار می شود.

دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
   هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های امارات شب گذشته با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که طی آن تیم عجمان با گلزنی جواد کاظمیان و علی سامره موفق به شکست الشعب شد.   به گزارش خبرگزاری مهر، در شبی که الظفره با مهدی رجب زاده و رسول خطیبی مقابل مقابل الشباب تن به شکست داد، تلاش محمد نصرتی، مهرزاد معدنچی و رضا عنایتی برابر جلوگیری از شکست النصر مقابل الشارجه بی ثمر ماند و الوصل نیز با ایمان مبعلی برابر الجزیره تن به شکست داد تیم عجمان با گل‌های جواد کاظمیان و علی سامره از سد الشعب گذشت تا از قعر جدول رده بندی لیگ برتر امارات فاصله گیرد.  نتایج دیدارهای هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های امارات به شرح زیر است: * الخلیج صفر - العین 2 گلها: سفیان علودی (47) و آندری سانگو (57)  * الشباب یک - الظفره صفرگل: سرور سالم (72)  * الوحده 4 - الاهلی یک گلها: اسماعیل مطر (3)، آندری لوسیانو (5)، عبدالرحیم جمعه (38) و بشیر سعید (58) برای الوحده و علی ربیع (45) برای الاهلی  * النصر 2 - الشارجه 3گلها: محمد عمر (45 - پنالتی و 76) برای النصر و اندرسون (48 - پنالتی و 85 - پنالتی) و نواف مبارک (79) برای الشارجه  * الجزیره 3 - الوصل 2 گلها: فرناندو بایانو ( 19 - پنالتی و 90) و عبدالله قاسم (84) برای الجزیره و عیسی علی البلوشی (63) و ولید مراد محمد (89) برای الوصل  * عجمان 2 - الوصل یک گلها: کاظمیان (18) و علی سامره (43) برای عجمان و محمد کالون (62) برای الوصل  جدول رده بندی لیگ امارات: 1- الجزیره 7 امتیاز- تفاضل گل 6+ 2- العین 7 امتیاز- تفاضل گل 6+ 3- الوحده 7 امتیاز- تفاضل گل 5+ 4- الاهلی 6 امتیاز-----------------------------11- الشعب بدون امتیاز- تفاضل گل 4- 12- الخلیج بدون امتیاز- تفاضل گل 9-

 

دسته ها :
دوشنبه پانزدهم 7 1387
 تهران IranSport.Net - براساس اعلام فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، "کیانوش رحمتی" بازیکن تیم فوتبال سایپا کرج هم رده با "ژاوی" بازیکن اسپانیایی تیم بارسلونا، در جمع بهترین گلزنان جهان قرار گرفت.

شمار گل های رحمتی در مسابقات سال 2008، تاکنون 6 گل بوده که او را بعد از "دیدیه دروگبا" بازیکن ساحل عاجی تیم چلسی انگلیس، در رده پنجاه و نهم قرار داده است.
با توجه به اینکه معیار انتخاب بازیکنان، مجموع گل های ملی و سپس باشگاهی در مسابقات قاره ای بوده است، عنوان نخست این فهرست با 15 گل به "احمد سعد عجب العظیمی" بازیکن کویتی تیم القادسیه کویت اختصاص دارد.
"ساموئل اتوئو" بازیکن کامرونی تیم بارسلونا با 12 گل در رده دوم قرار دارد و "لیندسون دیاس داسیلوا" بازیکن برزیلی تیم المحرق منامه و "استفان ورگو" بازیکن نیجریه ای تیم "انیمبا اینترنشنال اف سی آبا" با همین تعداد در رده سوم قرار دارند.
نفرات پنجم تا نهم نیز با 11 گل "اسماعیل بانگورا" بازیکن گینه ای تیم دینامو کی یف اوکراین،
"سمی سنتورک" بازیکن ترکیه ای تیم فنرباغچه ترکیه، "الکساندر دوریک" بازیکن سنگاپوری تیم نیروهای مسلح سنگاپور، "پاول پوگربنیاک" بازیکن روس تیم زنیط سنت پترزبورگ روسیه و
"واشینگتون سباستین آبرو" بازیکن اروگوئه ای تیم ریور پلیت بوینس آیرس آرژانتین هستند.
"میروسلاو کلوزه" بازیکن آلمانی تیم بایرن مونیخ این کشور با 10 گل در رده دهم بهترین گلزنان فوتبال جهان قرار دارد.
دسته ها :
سه شنبه نهم 7 1387
رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می گوبد :‌ حسین هدایتی رییس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی تهران حق نداشت ، آن کلمات را در پایان بازی تیم های مس کرمان و پیروزی تهران بکار ببرد.
مجتبی شریفی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود : متحمل شنیدن چنین کلماتی از شخصیتی چون هدایتی نیستیم زیرا وی رییس هیئت مدیره باشگاه پیروزی تهران است.
وی تاکید کرد : برای هدایتی به علت اهانتش به داور محرومیت و جریمه در نظر گرفته خواهد شد.
شریفی همچنین گفت : عابدزاده مربی دروازه بانان تیم فوتبال پیروزی تهران نیز به علت اینکه تما شاگران را تحریک کرد با محرومیت و جریمه مواجه خواهد شد.
رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص تخلف تماشاگران تیم فوتبال پیروزی هم اظهار داشت : باشگاه پیروزی یک جلسه محروم به صورت تعلیقی از حضور تماشاگرانش خواهد بود که با این تخلفات این محرومیت لازم الاجرا است و بر همین اساس بازی تیم های فوتبال پیروزی و پگاه گیلان بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد .
وی افزود : باشگاه پیروزی باید خسارت هایی که تماشاگران به شرکت اتوبوسرانی و مجموعه ورزشی آزادی تهران وارد کرده اند را هم بپردازد.
شریفی گفت : به هرحال فحاشی در اسلام حرام است و تماشاگران باید صبور باشند.
در مسابقه تیم های فوتبال پیروزی و مس کرمان که پنجشنبه 21 شهریور از هفته ششم مسابقات فوتبال باشگاه های برتر ایران در ورزشگاه آزادی تهران انجام گرفت تیم پیروزی با یک گل برابر مس کرمان
شکست را پذیرفت که در این بازی تعدادی از تماشاگران به نحوه قضاوت داور مسابقه اعتراض کردند
دسته ها :
يکشنبه بیست و چهارم 6 1387

قسمتی از سهام باشگاه فوتبال پیام به فرد یا افرادی حقیقی یا حقوقی، بار دیگر منتفی شد.

سخنگوی باشگاه پیام روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: بحث فروش ‪۸۵‬ درصد سهام این باشگاه به یک فرد حقیقی منتفی شد.

حامد غفاری به مشکلات مالی باشگاه پیام اشاره کرد و افزود: همین امر باعث شده است تا برخی افراد در ارتباط با این موضوع هر از گاهی نام خود را مطرح کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص بازی روز سه شنبه این تیم برابر پرسپولیس اظهار داشت: با وجودی که می‌توانستیم حمایت‌کننده (اسپانسر) خوبی برای این بازی جذب کنیم اما به احترام روح بازیکن جوان تیم علی زادعلی، تصویر آن مرحوم بر روی پیراهن بازیکنان نقش خواهد بست.

دسته ها :
يکشنبه بیست و چهارم 6 1387

سرمربی تیم فوتبال راه آهن ری گفت: این تیم با پیروزی مقابل پگاه گیلان از بحران خارج خواهد شد.

داوود مهابادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم راه آهن ری در دو هفته اخیر لیگ برتر به دلیل اشتباهات فردی بازیکنان و داوری متحمل دو شکست شد تا به رده‌های انتهای جدول رده بندی این رقابتها سقوط کند.

وی با بیان اینکه کادر فنی تیم راه آهن بازیکنان را از نظر روحی و روانی برای بازی مقابل پگاه گیلان آماده کرده اند، اظهار داشت: بازیکنان مصمم به کسب پیروزی و پایان دادن به ناکامی‌های خود در لیگ برتر هستند.

مهابادی اشتباهات فاحش نادر غبیشاوی دروازه بان تیم راه آهن را علت اصلی شکست سنگین این تیم مقابل پیکان قزوین اعلام کرد و افزود: متاسفانه این دروازه بان بر روی سه گل تیم حریف دچار اشتباه شد تا راه آهن به دومین شکست متوالی خود در لیگ برتر دست یابد.

وی، نبود حسین آشنا، رضا نورمحمدی و هملت میختاریان را از دیگر دلایل شکست تیم راه آهن مقابل پیکان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه این سه بازیکن تیم راه آهن ری را در بازی مقابل پگاه گیلان همراهی خواهند کرد.

مهابادی شایعه جریمه سنگین بازیکنان تیم راه آهن تهران را تکذیب کرد و اظهار داشت: جریمه بازیکنان به خاطر شکست مقابل پیکان همانند پاداش‌های پیروزی است و شایعه جریمه سنگین آنان صحت ندارد.

وی در مورد وضعیت پلیگرین هافبک جدید تیم راه آهن گفت: هنوز کارت بازی ( ای.تی.سی) این بازیکن اروگوئه‌ای صادر نشده است تا بتواند تیم راه آهن را در لیگ برتر همراهی کند.

دیدار تیم‌های راه آهن ری و پگاه گیلان در هفته هفتم لیگ برتر باشگاههای ایران روز پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه شهید دکتر عضدی شهر رشت برگزار می شود.

تیم راه آهن ری هم اکنون با کسب تنها ‪ ۵‬امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی این مسابقه‌ها قرار دارد.

دسته ها :
يکشنبه بیست و چهارم 6 1387
 به گزارش خبرگزاری فارس، مجید جلالی رضا مردانی را به دلیل بی نظمی در تمرین اخراج کرد.
این بازیکن که چند سالی است در فولاد نیمکت نشینی را تجربه می کند، به دلیل شوخی زیاد در تمرین، از سوی جلالی از حضور در تمرینات منع شد و به باشگاه سپرده شد.
مسئولان این تیم در حال تلاش هستند تا این مشکل را حل کنند و این بازیکن را به تمرین باز گردانن
دسته ها :
يکشنبه بیست و چهارم 6 1387
X